در سرویس پیامک تبلیغاتی گروه نرم افزاری پیرامید، شماره های همراه بروز و فعال اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، که در اصناف و مشاغل مختلف مشغول به فعالیت هستند، از منابع معتبر جمع آوری و دریافت شده، و متن تبلیغاتی پس از تدوین و تایید آن توسط مشتری، به این شماره ها ارسال می شود.
نکته قابل توجه این سرویس این است که در اجرای آن، از شیوه های رایج (اخذ پنل پیامکی) استفاده نشده، و پیامک ها به شیوه ای جدید و ویژه به شماره های مقصد ارسال می شوند.
با توجه به این نکته که امروزه تقریباً در همه گوشی های همراه هوشمند و همچنین اپراتورهای تلفن همراه، امکان بلاک یا مسدود نمودن شماره های تبلیغاتی وجود دارد، گروه نرم افزاری پیرامید، برای جلوگیری از این امر و ارسال 100 درصدی پیامک های تبلیغاتی خود به مخاطبین اقدام به استفاده از این شیوه نوین نموده که در آن، تمامی پیامک های تبلیغاتی با استفاده از یک خط موبایل و یک نرم افزار تحت سیستم عامل ویندوز برای شماره های مقصد ارسال می شوند.
بدیهیست در این حالت تمامی پیامک ها با تضمین 100 درصدی به شماره های هدف ارسال شده و همچنین امکان گزارش گیری و ارسال گزارش به شما نیز وجود خواهد داشت.

مراحل سفارش سرویس 

فرآیند سفارش و استفاده از سرویس ارسال پیامک تبلیغاتی بسیار آسان بوده، و شما می توانید طی 3 مرحله از این سرویس استفاده نمایید.

انتخاب پکیج سرویس پیامک تبلیغاتی

انتخاب پکیج دلخواه با توجه به تعداد پیامک های مورد درخواست

تدوین و ویرایش متن پیامک

تدوین متن تبلیغاتی دلخواه با توجه به زمینه کاری و طیف مشتریان

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره ها

ارسال پیامک ها به تعداد مشخص شده و ارائه گزارش توسط گروه نرم افزاری پیرامید

پکیج تعداد پیامک های ارسالی قیمت ارسال (به ازای هر 1000 پیامک)
پایه از 1000 تا 3000 پیامک 60.000 تومان
تجاری از 4000 تا 7000 پیامک 55.000 تومان
پیشرفته از 8000 پیامک به بالا 50.000 تومان
 

 پایه تجاری پیشرفته

بالا