گروه نرم افزاری پیرامید این امکان را برای کاربران و مشتریان گرامی فراهم آورده، تا با استفاده از خدمات گروه نرم افزاری پیرامید، اقدام به کسب درآمد برای خود نمایند!

سیستم همکاری در فروش خدمات

مقدمه کار

برای کسب درآمد از خدمات ما، تنها کافیست مجموعه ها، شرکت ها، موسسات، و یا افرادی که به هر یک از خدمات ما نیاز دارند را از طریق سامانه همکاری در فروش خدمات، به ما معرفی کرده، تا پس از توافق و انجام سفارش مربوطه، سود حاصل از این معرفی را دریافت نمایید.
برای این منظور می بایست با صرف تنها 1 دقیقه در سامانه همکاری در فروش خدمات گروه نرم افزاری پیرامید ثبت نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

سیستم همکاری در فروش خدمات

قدم اول

پس از ورود به سامانه، شما پیشخوان حساب کاربری خود را مشاهده خواهید کرد. در این بخش، یک راهنمای اجمالی برای آشنایی با سامانه و استفاده از بخش های مختلف آن وجود دارد. این سامانه به گونه ای طراحی شده که به سادگی قابل یادگیری و استفاده باشد. در صفحه پیشخوان همچنین لیستی از تمامی خدمات فعلی گروه نرم افزاری پیرامید بهمراه درصد سود همکاری در فروش آنها را نیز مشاهده خواهید کرد.

سیستم همکاری در فروش خدمات پیرامید

 

قدم دوم

در صورتی که در جمع دوستان، آشنایان، و یا همکاران شما، شخص، مجموعه و یا شرکتی به هر یک از این خدمات نیاز داشته باشد، می توانید با مراجعه به بخش لیست مجموعه ها اقدام به ثبت اطلاعات آن شخص یا مجموعه محترم نمایید. همکاران ما به صورت مداوم لیست مجموعه های ثبت شده در سامانه را بررسی می کنند، و در صورت معرفی شدن مجموعه ای جدید از جانب کاربران، بلافاصله با آن مجموعه ارتباط برقرار خواهند کرد.

قدم آخر

پس از ایجاد ارتباط میان گروه نرم افزاری پیرامید و مجموعه معرفی شده توسط کاربر، و در صورت حصول توافق جهت انجام کار، هزینه انجام سفارش مشخص شده، و شما خواهید توانست از طریق بخش لیست درآمد ها، سود حاصل از این همکاری را مشاهده کرده، و اقدام به ارسال درخواست تسویه و دریافت این سود نمایید.
لازم به ذکر است هر مجموعه معرفی شده در سامانه به طور کلی دارای 4 وضعیت خواهد بود :

  • در انتظار بررسی - هر مجموعه بلافاصله پس از معرفی و ثبت در سامانه دارای این وضعیت خواهد بود.
  • در حال مذاکره - پس از ایجاد ارتباط میان ما و مجموعه معرفی شده و آغاز مذاکره جهت انجام سفارش، وضعیت مجموعه به این حالت تغییر پیدا خواهد کرد.
  • منتفی - در صورتی که مذاکرات با مجموعه مربوطه نتیجه بخش نبوده و همکاری طرفین منتفی شود، وضعیت مجموعه به این حالت تغییر پیدا خواهد کرد.
  • توافق نهایی - در صورت حصول توافق نهایی جهت انجام سفارش، مجموعه مربوطه دارای این وضعیت خواهد شد. بدیهیست سود حاصل از همکاری در فروش خدمات، به مجموعه های معرفی شده ای تعلق خواهد گرفت که دارای این وضعیت باشند.

طبق توضیحات بالا و به طور اجمالی، فرآیند کسب درآمد از طریق سامانه همکاری در فروش خدمات گروه نرم افزاری پیرامید، دارای 3 مرحله کلی خواهد بود :

همچنین در این سامانه، امکان ارسال و دریافت پیام های درون سامانه ای فراهم شده تا هر کاربر در صورت نیاز به برقراری ارتباط با مدیر سامانه، بتواند با استفاده از بخش صندوق پیام اقدام به ارسال پیام به مدیر سامانه، مشاهده پیام های ارسال شده، و همچنین ارسال پاسخ به پیام های مدیر نماید.

درست به همین سادگی!
بالا